Novinky

Archív

Welcome + Last Update


Rock

Electronic

Hip-Hop

Soundtracks

Ostatné

Mp3

Info

Minutáž

MUSE

SYSTEM OF A DOWN


Programs

Games

Graphic


Saiffer

Úvahy

42

Links

Haluze

Ostatné

42

Ak chcete vedieť čo znamená 42, musíte si prečítať (perfektnú) knihu Stopařúv prúvodce po galaxii. Tam sa to dozviete. Ja vám len poviem, že odkedy som ju čítal si toto číslo len tak z haluze všímam a ani sám neverím, kde všade ho vídam. Takže tu by som vám xel písať, kde všade som na číslo 42 narazil:


1. Na spodku skleneného pohára z ktorého pil bráško u babky - seriové číslo vyrezané do skla pohára bolo 42.

2. Vo filme Cable Guy býva chlapík ktorého hrá Mathew Broderick v byte 42. (Všimnete si to keď Jim Carey alias Cable Guy vypne káblovku práve vtedy keď má ísť Mathew Broderick pozerať so svojou priateľkov Samotára v Seattly - potom Mathew ide zavolať Careyho, lenže ten už je za dverami a ako sa hádajú medzi dverami všimnite si na lavo číslo bytu - 42)

3. V nočnej more z Elm Street sa tiež objavilo číslo 42 len si už nepamätám kde. (Myslím, že hlavná postava (nejáký chalan) býval v dome číslo 42 - asi to bola V nočná mora z Elm Street 2)

4. Raz som išiel do galerie s celou triedou a kúpili sme si vstupenky. Ani sme si ich nemuseli brať, ale ja som si len tak z haluze jednu zobral. Bolo na nej číslo 04002.